درباره ما

تامین کننده قطعات و تجهیزات هیدرولیک، برق، ابزار دقیق و پنوماتیک

شرکت آرمان تجهیز مهرگان

با تامین قطعات صنعتی اورجینال ، اعتماد شما را به دنیایی بهتر خواهیم برد.

شرکت آرمان تجهیز مهرگان با هدف تامین تجهیزات و قطعات صنعتی در زمینه ی ، هیدرولیک ،پنوماتیک ، برق و ابزار دقیق فعالیت خود را آغاز نموده است و به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان در صنایع فولاد ،نفت ، گاز ، پتروشیمی ،پالایشگاه ،نیروگاه ، سیمان و خودرو شناخته شده است. ارائه ی محصولات با کیفیت ، خدمات مطلوب و در نهایت رضایت مشتری از طریق راهکارهای نوین و بهره گیری از تیم حرفه ای فنی، بازرگانی و فروش هدف اصلی این مجموعه می‌باشد. این شرکت با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری روز دنیا به دنبال رشد و توسعه بوده و با استفاده از استانداردهای بین‌المللی و روش های نوین در تامین قطعات بر اساس اصول مشتری مداری گام برمی‌دارد.
photo_2023-03-05_16-03-45
about-us211111111111111111111111111

این شرکت با ثبت دفتر تجاری در حوزه امارات متحده عربی توانسته است واردات کالاهای ریسک پذیر را به راحتی انجام دهد.

 این دفترتجاری به نامAlpha World  ثبت شده و تأمین کالاهای مشتریان متعددی در خاورمیانه را بر عهده دارد.

حضور در نمایشگاه های بین المللی

شرکت آرمان تجهیز مهرگان با حضور در نمایشگاه های بین المللی توانسته است جهت ارتقاء خدمات خود با اکثر شرکتهای برجسته ی صنعتی ارتباط برقرار کند و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا ، محصولات و خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهد.

ویژگی متمایز

آنچه این شرکت را از سایرین برتر می سازد، مدیریت کارآزموده و توانا در زمینه های اداری، مهندسی فروش و بازرگانی خارجی میباشد. به واسطه همکاری با شرکتهای اروپایی، این شرکت اصالت و قیمت پایین کالای مورد درخواست را تضمین کرده و با عنایت به توانایی حمل سریع به ایران، کالای درخواستی را در کمترین زمان ممکن، در اختیار خریدار قرار میدهد.

پخش ویدیو

اهداف شرکت آرمان تجهیز مهرگان

جایی که ما بعنوان یک تیم متخصص در زمینه تأمین قطعات صنعتی به اهداف مشتری خود پی می بریم.

اهداف ما از پایه های ارزش ها و تعهداتی ساخته شده اند که به عنوان ستون ها ی اصلی فعالیت های ما در این حوزه عظیم خدمات شکوفا شده اند.

تعهد به کیفیت

ما با قاطعیت اعلام می کنیم هر قطعه صنعتی تهیه شده توسط مجموعه ما و مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی میباشد.

شفافیت در ارتباطات

ما بر این باوریم که ارتباط شفاف و مستمر با مشتریان کلید موفقیت است و همیشه آماده ی رویارویی با هر چالشی با پشتیبانی قوی هستیم.

ابتکار و نوآوری

ما در تلاش جهت بهبود و ارائه راهکارهای نوآورانه برای نیازهای متغیر بازار هستیم ابتکار و نوآوری دو دلیل اصلی برای ماندگاری و رشد ما در این عرصه می باشد.

پشتیبانی

تعهد ما به پشتیبانی از مشتریان از لحظه انتخاب محصول تا زمان تحویل کالا پایدار است ما به مشتریان خود اطمینان می دهیم که در هر مرحله از تجربه شان در خرید ازما حمایت و راهنمایی حرف اول را میزند.

درخواست مشاوره